Aloe Vera Skin Sother

Spastroje

$12.50

Aloe Vera Skin Soother bën përtëritjen dhe mbrojtjen e lëkurës. Kombinon fuqinë qetësuese bimore të xhelit të pastër të aloe vera dhe vitaminave A, D dhe E. Hidraton dhe mbron edhe lëkurën më të ndjeshme.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Aloe Vera Skin Soother bën përtëritjen dhe mbrojtjen e lëkurës. Kombinon fuqinë qetësuese bimore të xhelit të pastër të aloe vera dhe vitaminave A, D dhe E.
Hidraton dhe mbron edhe lëkurën më të ndjeshme. Nuk përmban paraben.

PËRBËRËSIT
Ujë i pastruar (i dejonizuar), xhel gjethesh Aloe barbadensis (aloe vera), glicerinë perimesh, karbomer, fenoksietanol, hidroksid kaliumi, ekstrakt lule Arnica montana, d-pantenol (vitaminë B-5), retinil (vitaminë A palmitat) (në vaj misri ), kolecalciferol (vitaminë D-3 në vaj ulliri ekstra të virgjër), vitaminë E (tokoferol), vitaminë C (acid askorbik), acid limoni, ekstrakt gjethe Origanum vulgare (rigon), ekstrakt gjethe Thymus vulgaris (trumzë), Cinnamomum zeylanicum ( ekstrakt lëvore kanelle, ekstrakt gjethe Rosmarinus officinalis (rozmarinë), ekstrakt lule Lavandula angustifolia (livando), ekstrakt lëkure Citrus medica limonum (limon), ekstrakt gjethe Mentha piperita (karamele mente), ekstrakt rrënjë Hydrastis canadensis (artë), ekstrakt fletësh Olea europaea (ulliri ).

PËRDORIMI
Përdorni Aloe Vera Skin Soother çdo ditë për të ndihmuar në hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës edhe më të ndjeshme.

KUJDES
Vetëm për përdorim të jashtëm.
Shmangni kontaktin me sytë.
Nëse ndodh acarim i lëkurës, ndërpriteni përdorimin.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.
Ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët.

Informacion shtesë

Sasia

118 ml

Froma Farmaceutike

Xhel

Qëllimi

Për lëkurë

Brendi

Swanson

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aloe Vera Skin Sother”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *