Apaisac Biorga Pure Cream For All Skin

Spastroje

$13.60

Formula e tij jo-komedogjenike është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme, të kombinuar ose të yndyrshme. Si rezultat keni një lëkurë të pastër, të lëmuar dhe të hidratuar.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Formula e tij jo-komedogjenike është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme, të kombinuar ose të yndyrshme. Si rezultat keni një lëkurë të pastër, të lëmuar dhe të hidratuar.

PËRBËRËSIT
Ujë, dimetikon, butrospermum parki, glicerin, ciklopentasiloksan, C10-18 trigliceride, nialon-12, C14-22 alkool, cetaril alkool, Akacia Senegal GUM, butilen glikol, acid salicilik, cikloheksasiloksane, polisilikone-11, kaprilil glikol, gliceril stearat, PEG-100 stearat, mikrokristalin celuloz, C12-20 alkil glukozide, cetaril glikozid, poliakrilat-13, pentilen glikol, ekstrakt i gjethes peumus boldus, dimetikone, PEG-10/15 krospolimer, hidroksipropil fosfat, tokoferol acetat, poliisobuten, acid kaprilhidroksamik, acid citrik, parfum, GUM celuloz, polisorbat-20, sorbitan izostearat, ksanthan GUM, natrium hialuronat, dipropilenglikol, natrium citrat, tokoferol.

PËRDORIMI
Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë që është larë dhe tharë siç duhet. Ky produkt është bazë e mirë për kozmetikë.
Jo i yndyrshëm- Hipoalergjenik- 24h hidratim i testuar dermatologjikisht.

KUJDES
Shpërlajeni me kujdes në rast të kontaktit me sytë.

Informacion shtesë

Sasia

40ml

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Apaisac Biorga Pure Cream For All Skin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *