Brain Essentials

Spastroje

$13.20

Formulë ideale për mendje më të mprehtë. Brain Essentials ofron 12 komponente, kombinim të bimëve të njohura dhe të dëshmuara si Ginkgo Biloba dhe Gotu Kola, Vitamin B12 dhe B6, Acid Alpha Lipoic dhe përbërës tjerë të cilët ndihmojnë trurin.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Formulë ideale për mendje më të mprehtë. Brain Essentials ofron 12 komponente, kombinim të bimëve të njohura dhe të dëshmuara si Ginkgo Biloba dhe Gotu Kola, Vitamin B12 dhe B6, Acid Alpha Lipoic dhe përbërës tjerë të cilët ndihmojnë trurin.

Efektet Terapeutike:
-Zvogëlon rrezikun nga sulmi cerebrovaskular;
-Ka veprim neuroprotektiv;
-Ndihmon në ruajtjen e kujtesës;
-Revitalizon qelizat nervore dhe funksionin e sistemit nervor;
-Ndihmon te insuficienca cerebrale;
-Përmirëson qarkullimin e gjakut;
-Ndihmon rastet me marramendje.

PËRBËRËSIT
1 kapsulë përmban: vitaminë B6-25 mg, vitaminë b12 – 250 mcg, acid pantotenik 25 mg, Gotu Kola 150 mg, L-Gutamine 100 mg, L-Tirosine 100 mg, Soja Lecitin 100 mg, ekstrakt Ginkgo Biloba-60 mg, DHA-30 mg, acid alfa lipoic-25 mg, DMAE Bitartrate 25 mg, fosfatidilserine 1 mg.

PËRDORIMI
Të merret një kapsulë në ditë shoqëruar me ushqim dhe ujë.

KUJDES
Përmban Gingko; këshillohuni me mjekun e kujdesit shëndetësor para përdorimit nëse jeni duke marrë terapi për hollimin e gjakut.
Mos e merrni këtë produkt nëse jeni shtatzënë ose nëse jeni gjidhënëse.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me mjekun tuaj nëse ndodh ndonjë reaksion negativ.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.
Ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët.

Informacion shtesë

Sasia

60

Froma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Kujtesa & Përqendrimi

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Bimor

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Brain Essentials”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *