Chasteberry Fruit

Spastroje

$9.50

Chasteberry Fruit është përdorur tradicionalisht me shekuj nga gratë gjatë menstruacioneve. Fruti i dëlirësisë ushtron ndikim të ngjashme me progesteronin për të ndihmuar në funksionimin normal të vezoreve. Formula e plotë e spektrit të frutave Chasteberry përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Chasteberry Fruit është përdorur tradicionalisht me shekuj nga gratë gjatë menstruacioneve. Fruti i dëlirësisë ushtron ndikim të ngjashme me progesteronin për të ndihmuar në funksionimin normal të vezoreve. Formula e plotë e spektrit të frutave Chasteberry përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm.
Chasteberry Fruit, i njohur gjithashtu si Vitex agnus-castus, ka një histori të gjatë të përdorimit nga gratë gjatë periudhave të tyre menstruale. Për shkak të këtij aktiviteti, Chasteberry Fruit është rekomanduar për një sërë çështjesh të zakonshme për sindromen premenstruale (PMS) duke përfshirë gjendjen shpirtërore, ndjeshmërinë e trupit dhe ekuilibrin e ujit.

PËRBËRËSIT
1 kapsulë përmbanë 400mg Chasteberry Fruit ( Vitex agnus-castus).
Përbërësit e tjerë: xhelatinë, celulozë mikrokristaline (fibra bimore), palmitat kalciumi, silicë.

PËRDORIMI
Si shtesë dietike, merrni një kapsulë dy herë në ditë me ujë.

KUJDES
Mos e përdorni këtë produkt nëse jeni shtatzënë ose gjidhënëse.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Konsultohuni me një mjek të licencuar të kujdesit shëndetësor para se të përdorni këtë produkt, veçanërisht nëse jeni shtatzënë ose në gji apo merrni ndonjë ilaç ose planifikoni ndonjë procedurë mjekësore.
Ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me mjekun tuaj nëse ndodhin ndonjë reaksion negativ.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm për fëmijët!
Ruhet në paketim origjinal, në vend të thatë, në temperaturë dhome!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.

Informacion shtesë

Sasia

120

Froma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Shëndeti I grave

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Bimor

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Chasteberry Fruit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *