Ecophane Biorga FortiFying Shampo

Spastroje

$11.00

Ecophane Biorga Fortifying Shampoo ndihmon që flokët e dëmtuar, të dobët dhe të thatë të rimarrin forcën dhe shkëlqimin e tyre.

• Me strukturën e saj të këndshme, pastron butësisht flokët dhe shpërlahet lehtë.
• Flokët janë më të butë, më të fortë dhe më të shkëlqyeshëm.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ecophane Biorga Fortifying Shampo ndihmon që flokët e dëmtuar, të dobët dhe të thatë të rimarrin forcën dhe shkëlqimin e tyre.

• Me strukturën e saj të këndshme, pastron butësisht flokët dhe shpërlahet lehtë.
• Flokët janë më të butë, më të fortë dhe më të shkëlqyeshëm.

PËRBËRËSIT
Përbërësit aktivë:
• Proteinat e grurit të hidrolizuar përmirësojnë forcën e flokëve.
• Pantenoli i jep flokëve vëllim.
• Acidi hialuronik hidraton lëkurën e kokës.
• Magnolidoni siguron gjallëri të përditshme dhe mirëqenie për lëkurën e kokës.

Ecophane Biorga Fortifying Shampoo është formuluar pa paraben, silic dhe fenoksietanol.

Përmbajtja e detajuar:
Uji, laurat sulfat natriumi, pantenoll, disodium kokoamfodiacetati, kokamide MEA, polikaternum-10, natrium klorid, glycol stearat, parfum, acid citrik, magnezium PCA, PEG-80 gliceril kokate, benzofenone 4, tetrasodium EDTA, tokoferol nikotinat, zink glukonat, proteina e grurit të hidrolizuar, niseshteja e grurit të hidrolizuar, acetati i natriumit, hialuronati i natriumit, polisorbati 20, alkooli izopropol.

PËRDORIMI
Vendosni një sasi të vogël në flokë të lagur dhe shkumoni para se ta shpërlani plotësisht. Mund të përdoret çdo ditë vetë ose së bashku me Ecophane Biorga Powder ose Ecophane Biorga Tablets.

KUJDES
Nëse ndodh kontakti me sy, shpërlajeni tërësisht.

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Qëllimi

Mirëmbajtja e flokëve

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ecophane Biorga FortiFying Shampo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *