Garcinia Cambogia

Spastroje

$8.50

Garcinia Cambogia përmban HCA (acid hidroksikitrik) i cili është treguar se ndërpret shndërrimin e sheqernave dhe niseshtesë në yndyrë, kështu që trupi djeg më shumë yndyrë të depozituar. Garcinia Cambogia (HAC) është e njohur për cilësitë e saj të zvogëlimit të oreksit dhe gjithashtu mund të ndihmojë në sigurimin e energjisë natyrore e cila është një tjetër plus për ata që janë duke ulur kaloritë e tyre dhe duke rritur ushtrimet e tyre në një përpjekje për të humbur peshë. Garcinia Cambogia mbështet kontrollin e peshës.

Përshkrim

PËRFITIMET
Garcinia Cambogia përmban HCA (acid hidroksikitrik) i cili është treguar se ndërpret shndërrimin e sheqernave dhe niseshtesë në yndyrë, në mënyrë që trupi të djegë më shumë yndyrë të depozituar. Garcinia Cambogia (HAC) është e njohur për cilësitë e saj të zvogëlimit të oreksit dhe gjithashtu mund të ndihmojë në sigurimin e energjisë natyrore e cila është një tjetër plus për ata që janë duke ulur kaloritë e tyre dhe duke rritur ushtrimet e tyre në një përpjekje për të humbur peshë. Garcinia Cambogia mbështet kontrollin e peshës.
Kohët e fundit njerëzit në të gjithë botën kanë zbuluar përfitimet shëndetësore të Garcinia Cambogia, mënyra krejt natyrale për të ndihmuar në zvogëlimin e oreksit tuaj, djegien e më shumë kalorive dhe shtypjen e dëshirave për karbohidrate për ta bërë humbjen e peshës më të shpejtë dhe më të lehtë se kurrë!

PËRBËRËSIT
Garcinia Cambogia pluhur – 500 mg, agjentët lustrues: hidroksipropil metilcelulozë, agjentët anti-ngurtësues: kripëra magnezi të acidit yndyror.

PËRDORIMI
Të përdoret 1 kapsulë çdo ditë. Të merret me ushqim.

KUJDES
Shtesat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të larmishme ose mënyrë jetese të shëndetshme. Mbani larg fëmijëve. Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar.
Konsultohuni me profesionistin tuaj të kujdesit shëndetësor para se të përdorni nëse keni ose dyshoni për një gjendje mjekësore, jeni duke marrë ilaçe me recetë, ose jeni shtatzënë apo gjatë gjidhënies.
RUAJTJA
Të ruhet në temperature dhome!

Informacion shtesë

Sasia

60

Forma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Humbje peshe

Brendi

Herb's

Humbje Peshe & Palestër

Menaxhimi i Peshës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Garcinia Cambogia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *