Garlic

Spastroje

$5.00

Hudhra është mbase bima kryesore dhe më e popullarizuar për mbështetjen e shëndetit kardiovaskular dhe shëndetit e mirëqenies së përgjithshme.
Hudhra përdoret më së shpeshti për shëndetin e zemrës dhe sistemin e qarkullimit të gjakut. Këtu përfshihen presioni i lartë i gjakut, nivele të larta të kolesterolit ose yndyrnave të tjera (lipide) në gjak (hiperlipidemi) dhe forcim të arterieve (arterosklerozë).

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Hudhra është mbase bima kryesore dhe më e popullarizuar për mbështetjen e shëndetit kardiovaskular dhe shëndetit e mirëqenies së përgjithshme.
Hudhra përdoret më së shpeshti për shëndetin e zemrës dhe sistemin e qarkullimit të gjakut. Këtu përfshihen presioni i lartë i gjakut, nivele të larta të kolesterolit ose yndyrnave të tjera (lipide) në gjak (hiperlipidemi) dhe forcim të arterieve (arterosklerozë).

PËRBËRËSIT
1 kapsulë përmban 400mg Hudhër (Allium sativum)(kokë).
Përbërësit tjerë: miell orizi, xhelatinë, stearat magnezi, silicë.

PËRDORIMI
Si një shtesë dietike, merrni një kapsulë një deri në dy herë në ditë me ujë.

KUJDES
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Konsultohuni me një mjek të licencuar të kujdesit shëndetësor para se të përdorni këtë produkt, veçanërisht nëse jeni shtatzënë ose gjidhënëse apo merrni ndonjë ilaç ose planifikoni ndonjë procedurë mjekësore.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm për fëmijët!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.
Ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët

Informacion shtesë

Sasia

60

Froma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Zemra dhe kolesteroli

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Bimor

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Garlic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *