Hyaluronic Acid Facial Cleanser

Spastroje

$33.00

Ky pastrues është pa SLS dhe i mbushur me bimë të përzgjedhura botanike për një përvojë pastrimi të freskët dhe gjallëruese.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ky pastrues është pa SLS dhe i mbushur me bimë të përzgjedhura botanike për një përvojë pastrimi të freskët dhe gjallëruese.

PËRBËRËSIT
Ujë i pastruar (i dejonizuar), glicerinë perimesh, poligliceril-10 mono / dioleat (emulgues natyror perimesh), xhel gjethesh Aloe barbadensis (aloe vera), stearat gliceril, glukozid cetearIl dhe alkool cetearIl, hialuronat natriumi, fenoksietanol, gum xantan, ekstrakt gjethe rigoni, ekstrakt gjethe Thymus vulgaris (trumzë), ekstrakt lëvore Cinnamomum zeylanicum (kanellë), ekstrakt gjethe Rosmarinus officinalis (rozmarinë), ekstrakt lule Lavandula angustifolia (livando), ekstrakt lëkure Citrus medica limonum (limon), ekstrakt gjethe Mentha piperita (karamele mente), ekstrakt rrënjë Hydrastis canadensis (goldenseal), ekstrakt gjethe Olea europaea (ulliri).

PËRDORIMI
Masazhoni butësisht pastruesin në lëkurë të lagur. Shpërlajeni tërësisht.

KUJDES
Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh acarim i lëkurës, ndërpriteni përdorimin.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.
Ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët.

Informacion shtesë

Sasia

237 ml

Froma Farmaceutike

Xhel

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Swanson

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyaluronic Acid Facial Cleanser”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *