Hyeseke Biorga 3 in 1 Dry Oil Spf 30+ Spray

Spastroje

$21.50

Sprej për mbrojtje nga dielli, për trup, fytyrë dhe flokë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Sprej për mbrojtje nga dielli, për trup, fytyrë dhe flokë.

PËRBËRËSIT
C12-15 alkil benzoat, oktokrilen, hidrogenat polisobuten, hidrogenat polidecen, dikaprilil karbonat, etilheksil salicilat, butil triazon, vaj argania spinosa kernel, tokoferol acetat, parfum, tokoferol, vaj i farave të lulediellit.
PËRDORIMI
Vendoseni përpara ekspozimit në diell. Ri-vendoseni shpesh për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pasi të jeni djersitur, keni notuar apo jeni pastruar me peshqir. Mos qëndroni shumë gjatë në diell, edhe kur përdorni një produkt për mbrojtje nga dielli.

KUJDES
Shmangni kontaktin me sytë.
Në rast të kontaktit me sytë, pastroni menjëherë me ujë.

Informacion shtesë

Sasia

100ml

Qëllimi

Mbrojtje nga dielli

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyeseke Biorga 3 in 1 Dry Oil Spf 30+ Spray”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *