Hyeseke Biorga Spf 50+ Spray

Spastroje

$22.00

Sprej për mbrojtje nga dielli, për trup, fytyrë, të rritur dhe fëmijë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Sprej për mbrojtje nga dielli, për trup, fytyrë, të rritur dhe fëmijë.

PËRBËRËSIT
Ujë, oktokrilen, etilheksil salicilat, diisopropil sebakat, glicerin, etilheksil metoksicinamat, C12-C15 alkil benzoat, poliglicerol-6 stearat, akrilat kopolimer, fenilbenzimidazol sulfonik acid, titanium dioksid(nano), trietanolamin, tokoferol acetat, celulozë kristaline, kaprilil glikol, fenoksietanol, acid stearik, 1,2 heksanediol, poligliceril-6, klorfenesin, ksanthan gum, alumin, disodium EDTA, acid palmitik, silic, celulozë gum, lauril sulfati i natriumit.

PËRDORIMI
Vendoseni përpara ekspozimit në diell. Ri-vendoseni shpesh për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pasi të jeni djersitur, keni notuar apo jeni pastruar me peshqir. Mos qëndroni shumë gjatë në diell, edhe kur përdorni një produkt për mbrojtje nga dielli.

KUJDES
Shmangni kontaktin me sytë.
Në rast të kontaktit me sytë, pastroni menjëherë me ujë.
Mos e përdorni te fëmijët nën 6 vjeç

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Qëllimi

Mbrojtje nga dielli

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyeseke Biorga Spf 50+ Spray”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *