Maca Root Extract

Spastroje

$9.50

Maca Root përdoret tradicionalisht për mbështetjen e libidos. Maca ndihmon në ruajtjen e aktivitetit dhe energjisë natyrale seksuale e cila ju ndihmon të mbani një jetë aktive seksuale. Si gratë ashtu edhe burrat mund të konsumojnë Maca për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme aktive, mirëqenien e përgjithshme dhe epshin.
Është përdorur tradicionalisht për shekuj me radhë si një burim ushqimi dhe si një tonik i përgjithshëm i energjisë. Të dhëna më të fundit shkencore sugjerojnë se Maca ndihmon në mbështetjen e aktivitetit të shëndetshëm seksual dhe pjellorisë për burrat.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Maca është një rrënjë që është rritur në Peru për mijëra vjet. Është rritur në lartësi të larta në malet Ande dhe përdoret tradicionalisht për mbështetjen e epshit. Maca ndihmon në ruajtjen e aktivitetit dhe energjisë natyrale seksuale e cila ju ndihmon të mbani një jetë aktive seksuale. Si gratë ashtu edhe burrat mund të konsumojnë Maca për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme aktive, mirëqenien e përgjithshme dhe epshin.

Është përdorur tradicionalisht për shekuj me radhë si një burim ushqimi dhe si një tonik i përgjithshëm i energjisë. Të dhëna më të fundit shkencore sugjerojnë se Maca ndihmon në mbështetjen e aktivitetit të shëndetshëm seksual dhe pjellorisë për burrat.

PËRBËRËSIT
Maca (Lepidium meyenii) ekstrakt i rrënjës – 250 mg, agjent shtues: celulozë mikrokristaline, mbështjellësi i kapsulës: hidroksipropilmetilcelulozë, agjentë anti-ngurtësues: dioksid silikoni.

PËRDORIMI
Të rriturit 1 kapsulë në ditë me ushqim.

KUJDES
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Mos përdorni suplementin e ushqimit si zëvendësim të një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar!
Nëse jeni shtatzënë, ushqeheni me gji ose merrni ndonjë ilaç, këshillohuni me një profesionist të kujdesit shëndetësor para përdorimit.
Mos e përdorni nëse kapaku është thyer ose mungon.

RUAJTJA
Ruani në një vend të paarritshëm nga fëmijët!
Ruhet në paketim origjinal, në vend të thatë, në temperaturë dhome!

Informacion shtesë

Sasia

60

Forma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Shëndeti seksual

Brendi

Herb's

Vitamina & Suplemente

Për femra dhe meshkuj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maca Root Extract”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *