Milk Thistle

Spastroje

Prej: $7.50

Milk Thistle përdoret si një trajtim natyral për problemet e mëlçisë. Këto probleme të mëlçisë përfshijnë cirrozën, verdhëzën, hepatitin dhe çrregullimet e fshikëzës së tëmthit.

Pretendohet se Milk Thistle gjithashtu mund të ulë nivelet e kolesterolit dhe ndihmon diabetin tek njerëzit që kanë diabet tip 2 dhe cirrozë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Swanson Milk Thistle është një flavonoid i fuqishëm, antioksidant i cili përdoret si një trajtim natyral për problemet e mëlçisë. Këto probleme të mëlçisë përfshijnë cirrozën, verdhëzën, hepatitin dhe çrregullimet e fshikëzës së tëmthit.

Pretendohet se Milk Thistle gjithashtu mund të ulë nivelet e kolesterolit dhe ndihmon diabetin tek njerëzit që kanë diabet tip 2 dhe cirrozë.

PËRBËRËSIT
1 kapsulë përmban 500mg Milk Thistle (Silybum marianum) (farat).
Përbërësit tjerë: miell orizi, xhelatinë, stearat magnezi, silicë.

PËRDORIMI
Si një shtesë dietike, merrni dy kapsula dy deri në tre herë në ditë me ujë.

KUJDES
Konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni shtatzënë ose gjidhënëse, nëse merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore.

RUAJTJA
Mbajeni larg fëmijëve.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.

Informacion shtesë

Sasia

100, 29.6ml, 30

Froma Farmaceutike

Kapsulë, Pika

Qëllimi

Shëndeti tretës

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Mëlçia & Detoks

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Milk Thistle”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *