Mycogel Biorga Foaming Cleansing Gel

Spastroje

$7.50

Mycogel Foaming është një xhel i rekomanduar për të pastruar fytyrën, trupin, skalpin e kokës tek lëkurat e ndjeshme të prirura ndaj acarimeve.
Formula e saj me bazë pastrimi të butë pastron butësisht lëkurën duke respektuar ekuilibrin e saj dhe pa u tharë. Ajo përmban zink, bakër, vaj melaleuca, duke kufizuar përhapjen e mikroorganizmave përgjegjës për irritimet dhe lehtësimin e ndjesive të shqetësimit.
Lëkura bëhet e pastër dhe e qartë.

Pa paraben, pa fenoksietanol, hipoalergjik.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Mycogel Foaming është një xhel i rekomanduar për të pastruar fytyrën, trupin, skalpin e kokës tek lëkurat e ndjeshme të prirura ndaj acarimeve.
Formula e saj me bazë pastrimi të butë pastron butësisht lëkurën duke respektuar ekuilibrin e saj dhe pa u tharë. Ajo përmban zink, bakër, vaj melaleuca, duke kufizuar përhapjen e mikroorganizmave përgjegjës për irritimet dhe lehtësimin e ndjesive të shqetësimit.
Lëkura bëhet e pastër dhe e qartë.

Pa paraben, pa fenoksietanol, hipoalergjik.

PËRBËRËSIT
Ujë, kaprilil / kapril glukozid, laurat sulfat natriumi, kokamide DEA, Peg-80 gliceril kokoate, PEG-7 gliceril kokoat, PEG-120 metil glukozë dioleat, lauril metil gluceth-10 hidroksipropil polikonium Chipoponid, poliponim Polikuaternium-10, DMDM Hidrantin, parfum (aromë), trietanolamine, Melaleuca Alternifolia (Melaleuca Alternifolia Tea Tree Leaf Oil), acid citrik, acetat natriumi, klorur natriumi, alkool izopropil.

PËRDORMI
Në lëkurën e kokës përdorni si shampon 2 deri në 3 herë në javë.
Në fytyrë dhe trup vendoseni 1 deri 2 herë në ditë në lëkurë të lagur, pastroni dhe më pas shpërlajeni.

KUJDES
Nëse ndodh kontakti me sy, shpërlajeni tërësisht.

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Qëllimi

Mirëmbajtja e flokëve

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mycogel Biorga Foaming Cleansing Gel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *