Prolacto Acidophilus

Spastroje

$9.50

Ndihmon në ruajtjen e një ekuilibri të shëndetshëm të baktereve miqësore në traktin GI (Gastro Intestinal). Mbështet punën e rregullt të zorrëve. Promovon shëndetin gastrointestinal dhe imunitar.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ndihmon në ruajtjen e një ekuilibri të shëndetshëm të baktereve miqësore në traktin GI. Mbështet punën e rregullt të zorrëve. Promovon shëndetin gastrointestinal dhe imunitar.
Swanson ProLacto Acidophilus është një shtesë e lartë acidophilus që posedon 4 miliardë CFU në kapsula vegjetariane për të shpërndarë përqendrimin e tyre në mënyrë të sigurt në traktin e poshtëm të zorrëve, ku ato ushtrojnë efektet e tyre mbrojtës.

PËRBËRËSIT
1 kapsulë vegjetarianë përmban : zinxhir i shkurtër i fruktooligosakarideve 125 mg, lactobacillus acidofilus 20 mg (4 billion CFU†).
Përbërës të tjerë: celulozë mikrokristaline (fibra bimore), kapsulë vegjetariane (hipromelozë, gellan), silicë, stearat magnezi.

PËRDORIMI
Si një shtesë dietike, merrni një kapsulë në mëngjes me ushqim dhe ujë.

KUJDES
Vetëm për të rriturit.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Konsultohuni me një mjek të licencuar të kujdesit shëndetësor para se të përdorni këtë produkt, veçanërisht nëse jeni shtatzënë ose jeni në gji dhënie apo merrni ndonjë ilaç ose planifikoni ndonjë procedurë mjekësore.
Ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me mjekun tuaj nëse ndodh ndonjë reaksion negativ.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.
Ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët.
Rekomandohet të ruhet në temperaturë 17 deri 22 gradë Celsius.
Nuk ka nevojë për ftohje në frigorifer.

Informacion shtesë

Sasia

60

Froma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Shëndeti tretës

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Probiotikët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prolacto Acidophilus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *