Saw Palmeto

Spastroje

$8.50

Mbështet shëndetin e prostatës.
Promovon rrjedhën e shëndetshme të urinës dhe frekuencën e saj.
Ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit hormonal.

Përshkrim

PËRSHKRIMI

Mbështet shëndetin e prostatës.
Promovon rrjedhën e shëndetshme të urinës dhe frekuencën e saj.
Ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit hormonal.

Saw Palmetto natyrshëm përmban acide yndyrore dhe sterole të njohura për të mbështetur shëndetin e prostatës, një zonë kryesore e shëndetit të burrave. Formulë e plotë , përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm.

PËRBËRËSIT
1 kapsulë përmban 540mg Saw Palmetto Whole Berry.
Përbërësit tjerë: xhelatinë, magnesium stearat.

PËRDORIMI
Si një shtesë dietike, merrni një kapsulë dy deri në tre herë në ditë me një gotë të madhe uji.

KUJDES
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me profesionistin tuaj të kujdesit shëndetësor para se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji, nëse merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm për fëmijët!
Të ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët.
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.

Informacion shtesë

Sasia

100

Froma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Trakti urinar

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Bimor

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Saw Palmeto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *