Selenium 200mcg

Spastroje

$3.60

Forconi mbrojtjen antioksiduese të trupit tuaj me Seleniumin e Kompleksuar Swanson Albion!
Seleni kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, funksionin normal të tiroides, spermatogjenezën normale, mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve normalë. Kjo formulë unike është e kombinuar me aminoacide për absorbim më të mirë.

Përshkrim

PËRFITIMET
Forconi mbrojtjen antioksiduese të trupit tuaj me Swanson Albion Complexed Selenium!
Seleni kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, funksionin normal të tiroides, spermatogjenezën normale, mirëmbajtjen e flokëve, shëndetin e zemrës dhe thonjve normalë. Kjo formulë unike është e kombinuar me aminoacide për absorbim më të mirë.

PËRBËRËSIT
1 kapsulë përmban 200 mcg selen.
Përbërësit tjerë: miell orizi, xhelatinë, maltodextrin, celulozë mikrokristaline (fibra bimore).

PËRDORIMI
Të përdoret 1 kapsulë në ditë. Të merret me ushqim.

KUJDES
Gratë shtatzëna ose gjidhënëse, të sëmurët kronikë, të moshuarit, individët nën moshën 18 vjeç, ata që marrin ilaçe me recetë, si dhe ata me një gjendje mjekësore të diagnostikuar nga mjeku duhet të këshillohen me një mjek, farmacist, profesionist tjetër të kualifikuar të kujdesit shëndetësor para marrjes së shtesës dietike.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Mos përdorni suplementin e ushqimit si zëvendësim për një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar!

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm për fëmijët!
Të ruhet në temperaturë dhome!

Informacion shtesë

Sasia

90

Froma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Sistemi imunitar

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Multivitamina & Minerale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Selenium 200mcg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *