Sleep Essentials

Spastroje

$7.00

Efekti terapeutik:
– Çrregullimet e gjumit,
– Pamundësia për të fjetur (insomnia),
– Përdoret edhe për njerëzit të cilët duan të tërhiqen nga varësia nga medikamentet,
– Për gjendjet anksioze, stresi, përfshirë edhe astmën nervore, gjendjet histerike, hipohondria, kokëdhembjet, migrena, shqetësimet në stomak,
– Për qetësimin e dhimbjeve të muskujve dhe nyejve.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Sleep Essentials ( Esencialet e gjumit) përmban formulën më të avancuar nga bimët më të dëshmuara për relaxim.
Efekti terapeutik:
– Çrregullimet e gjumit,
– Pamundësia për të fjetur (insomnia),
– Përdoret edhe për njerëzit të cilët duan të tërhiqen nga varësia nga medikamentet;
– Për gjendjet anksioze, stresi, përfshirë edhe astmën nervore, gjendjet histerike, hipohondria, kokëdhembjet, migrena, shqetësimet në stomak;
– Për qetësimin e dhembjeve të muskujve dhe nyejve.

PËRBËRËSIT
1 kapsulë vegjetariane përmban: kalcium ( kalcium karbonat ) 40mg, magnezium ( magnezium oksid) 30mg, rrënjë Valeriane ( Valeriana officinalis) 100 mg, Kamomil ( Matricaria recutita) ( majat e luleve) 75 mg, lulet Hops ( Humulus lupulus) 75 mg, Ekstrakti Skullcap 4: 1 (Scutellaria lateriflora) (pjesët ajrore) 75 mg, L-Taurinë 50 mg, Lule pasioni (Passiflora incarnata) (pjesë ajrore) 50 mg, GABA ( acidi gama amino butirik) 25 mg, Melatonin 3 mg.
Përbërësit tjerë: hipromelozë (kapsulë perimesh), maltodextrin, miell orizi, laurat kalciumi, silicë.

PËRDORIMI
Të përdoret një kapsulë në ditë para gjumit e shoqëruar me 250 ml ujë..

KUJDES
Meqenëse melatonina mund të shkaktoj përgjumje, mos ngisni automobil ose përdorni pajisje të rënda pas marrjes së këtij produkti. Mos e merrni këtë produkt nëse jeni shtatzënë ose jeni gjidhënëse, keni një sëmundje autoimune ose një çrregullim depresioni, ose jeni nën moshën 16 vjeç.

Konsultohuni me mjekun e kujdesit shëndetësor para përdorimit dhe nëse përjetoni vështirësi afatgjata të mos gjumit, keni një gjendje mjekësore ose nëse jeni duke marrë ndonjë ilaç me recetë.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!
Ruhet në paketim origjinal, në vend të thatë, në temperaturë dhome!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.

Informacion shtesë

Sasia

60

Froma Farmaceutike

Kapsulë vegjetariane

Qëllimi

Pagjumësia

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Bimor

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sleep Essentials”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *