Tea Tree Oil Body Wash

Spastroje

$29.90

Pastrimi i trupit me vajin e pemës së çajit nga Swanson Ultra ofron një përvojë pastruese të mrekullueshme, hidratuese pa lauril sulfat ose paraben. Formula jonë pa aromë hidraton me aloe vera, qetëson me ekstraktin e gjetheve të rozmarinës dhe mbron me fuqinë e vajit organik australian të pemës së çajit.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Pastrimi i trupit me vajin e pemës së çajit nga Swanson Ultra ofron një përvojë pastruese të mrekullueshme, hidratuese pa lauril sulfat ose paraben. Formula jonë pa aromë hidraton me aloe vera, qetëson me ekstraktin e gjetheve të rozmarinës dhe mbron me fuqinë e vajit organik australian të pemës së çajit.

PËRBËRËSIT
Ujë i dejonizuar, lauril glukozid, xhel gjethesh Aloe barbadensis (aloe vera), babasuamidopropil betain, glicerinë bimore, ekstrakt gjethesh Rosmarinus officinalis (rozmarinë), acid limoni, fenoksietanol, vaj organik i pemës së çajit, çamçakëz xantan.

PËRDORIMI
Hidhni një sasi të vogël në pëlhurë larëse ose sfungjer ose përdorni direkt në lëkurë kur bëni dush ose kur pastroheni.

KUJDES
Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh acarim i lëkurës, ndërpriteni përdorimin.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.
Ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët.

Informacion shtesë

Sasia

473 ml

Froma Farmaceutike

Shampon

Qëllimi

Për lëkurë

Brendi

Swanson

Kujdesi Personal

Banjë & Trup

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tea Tree Oil Body Wash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *