Water Pills

Spastroje

$11.00

Water Pills ju ndihmon të humbni peshë, të balanconi nivelin e ujit në organizëm në nivel të shëndetshëm, të largoni ujin e tepërt nga organizmi dhe të detoksifikoni gjithë trupin. Gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e traktit urinar, normalizon qarkullimin e gjakut dhe përmirëson funksionimin e zemrës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Water Pills ju ndihmon të humbni peshë, të balanconi nivelin e ujit në organizëm në nivel të shëndetshëm, të largoni ujin e tepërt nga organizmi dhe të detoksifikoni gjithë trupin. Gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e traktit urinar, normalizon qarkullimin e gjakut dhe përmirëson funksionimin e zemrës.

PËRBËRËSIT
1 tablet përmban: 50 mg gjethe Bochu ( koncentrat 4:1), 50 mg gjethe majdanozi, 50mg gjethe Uva Ursi, 10mg gjethe Dëllinjë Berry.
Përbërësit tjerë: kalcium karbonat, acid stearik, natrium kroskarmelozë, silicë, stearat magnezi, hidroksipropil metilcelulozë, celulozë dhe glicerinë.

PËRODRIMI
Si një shtesë dietike, merrni një tabletë me ujë pas çdo vakti.

KUJDES
Vetëm për të rriturit. Mos e merrni këtë produkt nëse jeni shtatzënë ose jeni gjidhënëse, nëse keni sëmundje renale ose probleme me tretjen. Konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni duke marrë ilaçe ose keni një gjendje mjekësore.

RUAJTJA
Mbajeni larg fëmijëve.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.

Informacion shtesë

Sasia

120

Froma Farmaceutike

Tablet

Qëllimi

Diuretik

Brendi

Swanson

Humbje Peshe & Palestër

Menaxhimi i Peshës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Water Pills”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *